poniedziałek, 13 października 2014

Mag - Czarna magia i zdrowie psychiczneCzarna magia i zdrowie psychiczne

Większość z nas ma pojęcie o psychiatrii, psychologii, doradztwie i innych usługach zdrowia psychicznego. Metody stosowane są standardowe. Większość specjalistów pogania pacjenta do wyrażania wypartych uczuć - złości, nienawiści, zazdrości, niechęci itp., zwłaszcza stłumioną seksualność i uczuć seksualnych. Uznanie tych stłumionych emocji rzuca nowe światło na pochodzenie poważnych zahamowań, nerwic, zachowań kompulsywnych / obsesji i innych poważnych zaburzeń zdrowia psychicznego. Wiele dolegliwości fizyczne są spowodowane przez stłumionych emocji. Niektóre z nich kończą się śmiercią. Te mają bardzo szkodliwy wpływ duszę osoby a także nas jako duchową istotę.

Ruch new age, Wicca, wiele religii Wschodu (takich jak nowoczesny buddyzmu, które został schrystianizowany), i inne takie popierają zakaz  wyrażania tzw. „niższych” emocji. To prowadzi do złego stanu zdrowia psychicznego i gorzej. Księża katoliccy są rażącym przykładem skutków represji seksualnej. Represja seksualna jest najgorsza, jako że popęd seksualny jest dość potężny, bo związany bezpośrednio z siłą życiową, więc nie odejdzie od tak. Wszystko co jest tłumione wychodzi w wypaczony, zniekształcony i niezdrowy sposób. Wiele problemów można by uniknąć, gdyby ludzie dali upust swoim uczuciom zamiast je zatrzymywać i tłumić. Tu nie chodzi o wpadanie w szał - po prostu uznanie własnych uczuć i danie im upustu{1}. Należy zawsze być uczciwym wobec samego siebie.

Zaprzeczając złości, nienawiści, zazdrości, i innym takim „negatywnym” emocjom, dana osoba tworzy sobie wzór na poważne problemy dalszym w życiu. Ludzie, którzy twierdzą, że miłują, miłują i miłują zaprzeczając swemu gniewowi oraz nienawiści, przybierają ten sztuczną uśmiechniętą sztuczną, obcą minę która jest jakże powszechna wśród wyznawców w zaawansowanym stadium chrześcijanizmu. Wewnątrz ci ludzie są bardzo niezrównoważeni, będąc dosłownie jak granaty z wyciągniętą zawleczką, tylko czekając aby eksplodować, albo kierując ich stłumiony gniew na innych albo na siebie. To jest Piekielnie niezdrowe. Jednak konsekwentnie usprawiedliwiają nienawiść i gniewne zachowania swego fałszywego bożka którego tak czczą. To daje podwaliny dla poważnej choroby psychicznej.

Innym częstym nauczaniem jest wypieranie się materializmu{2}. Powodem tego jest to aby bogactwo i władza mogą być trzymane w rękach garstki - tych samych ludzi na górze, którzy pracują, aby usunąć wiedzę duchową i zastąpić ją chrześcijaństwem wraz z innymi kłamstwami. Dobra materialne czynią życie bardziej przyjemnym i są przedłużeniem nas samych. Powinna być zachowana zdrowa równowaga między duchowością a materializmem. Połączenie materii z duchem jest kluczem do osiągnięcia boskości duszy.

Nikt nie ma prawa dyktować innym jak mają się czuć na temat kogoś lub czegoś. Rytuał jest często doskonałym sposobem na wyładowanie emocji. Wszystko, co jest świadomie i celowo tłumione spowoduje poważne problemy w przyszłości.
© Copyright 2002, 2006, Joy of Satan Ministries; Library of Congress Number: 12-16457
----------------------------------------------
{1} nienawiść, złośc, zazdrość itp. są czymś normalnym, czymś Ludzkim – żydowski program zaś jest nie-Ludzki:

Mt 16:24 „Wtedy Jezus rzekł do swoich uczniów: Jeśli ktoś chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje.”

Wyparcie się siebie – swego Człowieczeństwa. To sposób, w jaki sobie z nimi poradzimy jest tutaj ważny. Zamiast porozmawiać, kipi się z wściekłości, zamiast pogratulować sąsiadowi i cieszyć się z jego sukcesów… modlitwa polaka.

{2} żydowscy niewolnicy dają na tacę, gdyż wmawia im się, że po śmierci dostaną po 100 razy więcej – a niektórzy, co tragiczniejsze, nawet nie myślą po co to robią – babcia i dziadek dawali, mama i tata też, to ja tak samo. Po co? I tyrada nienawiści.  

Mk 12:
42 Przyszła też jedna uboga wdowa i wrzuciła dwa pieniążki, czyli jeden grosz.
43 Wtedy przywołał swoich uczniów i rzekł do nich: Zaprawdę, powiadam wam: Ta uboga wdowa wrzuciła najwięcej ze wszystkich, którzy kładli do skarbony.
44 Wszyscy bowiem wrzucali z tego, co im zbywało; ona zaś ze swego niedostatku wrzuciła wszystko, co miała na swe utrzymanie."

A kiedy dostaną to 100 razy więcej?

Mat 5:12 „Cieszcie się i radujcie, albowiem wielka jest wasza nagroda w niebie. Tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami.”

W niebie = po śmierci = nie za DOCZESNEGO życia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.