niedziela, 19 października 2014

Mag - Żywioły i magiaŻywioły i magia

Narzędzia rytualne powinny pomóc w kierowaniu żywiołami. Rózga to ogień, miecza to powietrze. Magia seksu – orgazm produkuje płyny – to magia wody, jak do miłości. Pentagram przedstawia nas, Ludzi. Żywioł ziemi łączy wszystkie pozostałe. To jest jeden z komunikatów o Satanistycznym pentagramie skierowanym w dół, moc wywołanego żywiołu ziemi. Pentagram to MY jako istoty ludzkie, a nie jakaś dekoracja na ołtarzu.

Magia ognia jest wzmacniana wywoływaniem i kierowaniem tegoż żywiołu. Obejmuje:
Zaufanie, sławę, powodzenie w hazardzie, przyjemność, zabezpieczenie popularności / charyzmy, zwiększanie witalności oraz zdrowia, leczenie, ochronę, sukces, magiczną moc, kreatywność, entuzjazm, energię, wytrzymałość, istotne zmiany, zdolność do adaptacji, przyciąganie, nagłe zmiany, pobudzenie, entuzjazm , kreatywność, energia, zyskiwanie kontroli, zmiana szczęścia i egzekwowanie sprawiedliwości.  Zemsta, gniew, czyste pożądanie seksualne i fizyczne zadowolenie, odwaga, determinacja, rozprawianie się z wrogami. Powodowanie wypadków, pożarów, urazów. Sport, magiczna energia dla czarnej magii, intensywność. Wzniecanie pożądania, energii seksualnej, dynamizmu, namiętnej miłości, fizycznego pragnienia, odwagi, siły woli i współzawodnictwa. Dobre dla wzmacniania się przed działaniami czarnej magii. W przypadku zastosowania w czarnej magii, ognia, w przeciwieństwie ziemi, jest wykorzystywany do ataków nagłych, wypadki, rozlewu krwi, przemocy i nienawiści. Ogień może być również używany do wzbudzania wojen, anarchii i okrucieństwa. Prawidłowo przywołany i kierowany, żywioł ten podniesie temperaturę czegokolwiek na co jest kierowany.

Magia wody to magia seksu, a także jej rodzaj, gdzie każdy stosuje płyny ustrojowe. Magia seksu może być również stosowana z innymi żywiołami, ale rządzi nią woda. Magia wody jest wzmacniana wywoływaniem i kierowaniem tegoż żywiołu. Obejmuje:
Uzdrawianie, miłości, kochanie się (namiętne; ogień jest dla żądzy / seksu), wierność, pojednanie, piękno, młodość, przyjaźnie, przyciąganie się, harmonia, funkcje społeczne, przyjemność zmysłowe. Medytacja, zdolności psychiczne, telepatia, czytanie w myślach, komunikacja z duchami, wchłanianie wiedzy telepatycznie. Dobre dla początków i rozwoju. Dom i najbliższe otoczenie, wyobraźnia, pamięć, psychiczna świadomość, sny. Do rzeczy związanych z psychiką, hipnotyczne, płodność, małżeństwo i równowaga. Wzbudzanie zazdrości, chciwości, podejrzeń, niechęci, chorób i dysharmonii. Woda, gdy skierowana na inną osobę może uczynić ją zbyt emocjonalną, mającą gwałtowne reakcje, wybuchową i mają bardzo duże problemy z byciem obiektywną.

Magia ziemi jest wzmacniana wywoływaniem i kierowaniem tegoż żywiołu. Obejmuje:
Pieniądze, płodność, obfitość, materialny zysk, bogactwo, leczenie, komunikację z duchami przyrody, korzyści finansowe, zwiększenia zarobków, posiadłości i bogactwa, odpust, przyjemności. Żywioł ziemi jest wykorzystywany w rytuałach śmierci i może być używany wraz z energią śmierci w rytuałach spętania, absorpcji, ukrycia, dla samokontroli, wytrzymałości i cierpliwości.

Magia powietrza jest wzmacniana wywoływaniem i kierowaniem tegoż żywiołu. Obejmuje:
Intelekt, komputery, komunikację, audio, wideo, telewizję, elektronikę, książki, literaturę. Wolę. Zdawanie egzaminów, poprawę umysłu, koncentrację, siłę psychiczną, zdolność uczenia się, mowę, pisanie, publikowanie, koncerny medialne, plotki, oszczerstwa, wywiady, braci i sióstr, sąsiadów, kradzieże, wszystkie dziedziny nauki oraz komunikacji, a także astralną projekcję, pokonywanie nałogów, łamanie przyzwyczajeń. Dobre dla przyjaźni, wyobraźni, kreatywności, inspiracji i charyzmy. Powietrza wywołuje również zamieszanie, chaos, drażliwość, nerwowość, wyczerpanie nerwowe, kłótnie i niezgodę.
© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries; Library of Congress Number: 12-16457

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.