piątek, 17 października 2014

Mag - Czarna sztukaCzarna sztuka

Kładłam nacisk na czarną magię, ponieważ jest niewiele informacji na ten temat, w przeciwieństwie do magii i pism o białej. Aby mieć prawdziwą moc, trzeba być specjalistą w obu. To wymaga czasu, cierpliwości i dużo ciężkiej pracy.

Wiele osób często zastanawia się dlaczego ich zaklęcie się nie powiodło. Powodem tego jest słabość naszego umysłu i aury. Jasne, możemy udać się do Szatana i Jego Demonów gdy jesteśmy w potrzebie, ale celem Satanizmu jest samo-wzmocnienie się. Szatan i Jego Demony prowadzić nas i dają nam wiedzę jakiej potrzebujemy by zwiększyć nasze moce.

Szatan nie tracić czasu na tych, którzy nic nie robią z sobą. Prawdziwy Satanizm to nie Disneyland. Jeśli chcecie poważnej mocy, będziecie musieli ciężko pracować na to. To może trwać lata, ale jest stanowczo warte wysiłku. Zbawiamy nasze własne dusze.

Jest czas kiedy wszyscy możemy wycisnąć z odrobiną organizacji. Róbcie to, co można zrobić. Ćwiczenia oddechowe zajmują tylko około dziesięciu minut i są bardzo skuteczne w zwiększaniu swoich mocy. Mogą być zrobione z samego rana, a nawet w łazience jeśli zamknąć drzwi (jeśli ktoś mieszka w pełnym domu). Nawet pięć minut ćwiczeń wizualizacyjnych na dzień przyniesie wiele korzyści. Medytacja to bycie tu-i-teraz, opróżnienie umysłu wszystkich myśli. Można to zrobić w dowolnym miejscu iw dowolnym czasie.

Dużo można zrobić przy dobrze wyszkolonym umyśle. Na przykład: znajomość anatomii daje osobie możliwość albo leczenia lub zaszkodzenia. Nerwy mogą powodować ból, jeśli ktoś skupia się na nich u znienawidzonej osoby. Jest to jeden z wielu przykładów. Można również otworzyć i uzyskać dostęp do innych obszarów mózgu które są w stanie uśpienia u większości ludzi, wzmacniając te obszary poprzez koncentrację na nich i próbę wykorzystania tych możliwości, których dostarczają po aktywacji. Myśli mogą być umieszczone w głowie drugiej osoby w ten sam sposób. Koncentracja i powtórzenia są tu niezbędne.

Dla tych, którzy jak dotąd nie mają wystarczającej mocy, wiele razy zaklęcie lub rytuał można powtarzać podczas kolejnych nocy, wraz z cyklami Księżyca. Czary dla wzrostu i rozwoju powinny być wykonywane podczas Księżyca przybywającego, podczas gdy czary niszczenia - ubywającego. W niektórych przypadkach konieczne może być powtórzenie czaru. Jeśli praca jest pomyślna, powinniście to wiedzieć, i zwykle nie ma już potrzeby aby ją powtórzyć.

Dla tych, którzy lubią przeprowadzać swoje prace na zewnątrz, ziemia posiada ogromne rezerwy energii dla ludzi, którzy wiedzą jak energią manipulować. Stosowanie wahadełka może okazać się bezcenne. Uzyskanie dokładnych, konsekwentnych odpowiedzi od wahadełka zajmuje dużo praktyki i cierpliwości. Można zacząć od mapy odpowiedniego obszaru, który jest odosobniony dla pracy rytualnej. Za pomocą ołówka w jednej ręce i wahadła w drugiej, poprzez zadawanie serii pytań tak / nie można wskazać miejsce. Wahadło zacznie się szybko poruszać się w kółko, gdy wzięte do miejsca na dworze0 gdzie istnieją naturalne linie energetyczne Ziemi.

Kamienie mogą być stosowane w celu zwiększenia potęgi kręgu mocy. Krąg ów służy do budowy i koncentracji swojej energię przed jej pokierowaniem do żądanego celu. Kamienie zawierające kwarc zwiększają moc energii w kręgu, działając jako nadajniki. Koła są również używane do ochrony i jako bariery.

Zawsze należy pamiętać aby po działaniach czarnej magii oczyścić aurę i czakry jasnym światłem, jak Słońce. Używając i czerpiąc negatywne czy destrukcyjne energie, do naszej aury mogą przyczepić się energetyczne pozostałości. Pozostawione mogą powodować problemy, ponieważ energia ma tendencję do przyciągania energii z tej samej długości fali. Jest to szczególnie ważne u tych, którzy ze względu na brak wiedzy inwokują energię, zamiast najpierw dokonać jej ewokacji, a następnie użyć do zniszczenia, tworząc tym samym impas. Poświęcając czas na oczyszczenie aury, pozbędziecie się z duszy czegokolwiek negatywnego, co może spowodować problemy. Poświęćcie temu trochę czasu. Gdy już będziecie w stanie zobaczyć swoją rozjaśnioną aurę i wasze czakry, zwrócić się następnie do wahadła z pytaniem czy jesteście całkowicie oczyszczeni. Jeśli nie, zapytajcie co wymaga więcej pracy, przechodząc przez czakry, jedna po drugiej z pytaniem tak / nie, aby wahadło było w stanie odpowiedzieć.

Po zakończeniu JAKIEGOKOLWIEK rytuału ważne jest, aby oderwać myśli niego lub od pożądanego celu. Niech sam rytuał zrobi swoją pracę, jako że rozmyślanie o nim, zamartwianie się, czy próby powtarzania może przejawiać złe energie, a tym samym przeszkadzać. Kiedy martwimy lub też rozmyślamy nad wynikiem, możemy czasem zmieniać wynik nad którym pracowaliśmy. Oto gdzie Satanistyczna Medytacja Pustki jest niezbędna. Regularna jej praktyka daje nam możliwość wyłączenia niechcianych myśli i wpływów.

Działania mające na celu zemstę i czarną magię w ogóle najlepiej przeprowadzać, gdy znienawidzona osoba śpi. Podczas snu psychiczne mechanizmy obronne ofiary są zerowe, a podświadomość / sugestywny umysł jest szeroko otwarty.

Każda osoba powinna czyścić swoją aurę i czakry codziennie. To jest tak ważne, jak regularne kąpiele{1}. Niestety, ze względu na systematyczne usuwanie duchowej wiedzy niewiele osób wie o swych własnych duszach, jak prawidłowo o nie dbać o lub uchować je zdrowe. Można to zrobić po przebudzeniu, trwa to krótko i może zapobiegać chorobom, psychicznym atakom czy też przyczepianiu się innych negatywnych energii{2}. Będzie ona również zwiększać waszą charyzmę podczas interakcji z innymi.

© Copyright 2002, 2005, 2006, Joy of Satan Ministries; Library of Congress Number: 12-16457
-----------------------------
{1} jak to się ma do higieny osobistej? Posłuchajmy co żydowski mesjasz mówi o tym:

Mt 15:
1 Wtedy przyszli do Jezusa faryzeusze i uczeni w Piśmie z Jerozolimy z zapytaniem:
2 Dlaczego Twoi uczniowie postępują wbrew tradycji starszych? Bo nie myją sobie rąk przed jedzeniem."

Mt 15:
18 Lecz to, co z ust wychodzi, pochodzi z serca, i to właśnie czyni człowieka nieczystym.
19 Z serca bowiem pochodzą złe myśli, zabójstwa, cudzołóstwa, czyny nierządne, kradzieże, fałszywe świadectwa, przekleństwa.
20 To właśnie czyni człowieka nieczystym. To zaś, że się je nie umytymi rękami, nie czyni człowieka nieczystym."

Biblijne historyjki to fikcja, ale choroby spowodowane brakiem higieny to coś jak najbardziej rzeczywistego. Żydowscy niewolnicy, zaślepiani ‘interpretacjami’ są zbyt ślepi aby dostrzec to, co jest tam napisane.

{2} cechą narodową Polaków jest niestety zrzędzenie, marudzenie, czarnowidztwo – i bredzenie o żydowskim ‘bogu’ jak to ma niby nasz naród od tego wszystkiego uchować. Owca nigdy nie pojmie, że to właśnie to, przed czym tak bije czołem pokłony jest powodem naszego nieszczęścia. Żydzi odwalili kawał roboty w zaszczepieniu nam fatalizmu. I zaślepili nas na jego prawdziwe pochodzenie. Ignorancja stała się ‘mondrościom’, smutek lub narzekanie – czymś ‘słusznym’, ‘normalnym’. Tak oto patologia stała się normą – jak i sam komunizm, promujący szarość, bylejakość i masowość.

Koh 7:
3 Lepszy jest smutek niż śmiech, bo na smutnym obliczu serce dobrze wychodzi.
4 Serce mędrców jest w domu żałoby, a serce głupców w domu wesela."  

Koh 1:18 bo w wielkiej mądrości - wiele utrapienia, a kto pomnaża wiedzę - pomnaża cierpienie.”

Wiele osób rozsiewa negatywizm, po czym duma nad tym dla czego przytrafiają się im takie, a nie inne wydarzenia. Ale to wszystko wymaga brutalnej szczerości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.