Pokazywanie postów oznaczonych etykietą hasła. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą hasła. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 29 czerwca 2014

Geneza - Duchowe szyfry



Duchowe szyfry

Prawdziwa duchowość to gigantyczny bałagan. Chrześcijaństwo i jemu podobne naprawdę odwaliły kawał roboty w zniszczeniu wiedzy duchowej i zastąpieniu jej bredniami. Ponadto, wiele z tego, co mamy do dyspozycji współcześnie zawiera pewne prawdy przemieszane z kłamstwami. Wiele z tych tak zwanych „guru” i „mistrzów” celowo pomija bardzo ważne kluczowe pojęcia i / lub przez ich własną ignorancję dodaje wadliwe rzeczy. Prześladowania zawsze problem w ukrywaniu ważnych pojęć duchowych wewnątrz legend, eposów i innych opowieści o Bogach [ALEGORIACH] w przekonaniu, że Bogowie poprowadzą swoich wyznawców do rzeczywistych ich znaczeń. Podczas gdy bogowie są prawdziwymi istotami pozaziemskimi, każde z Nich stanowi również ważne duchowe pojęcie, zawarte w Ich imieniu, pieczęci i historii Ich życia tutaj na Ziemi.

Poniżej w kolejności alfabetycznej znajduje się lista haseł duchowych, przydatnych podczas przeprowadzania osobistych badań. Znając ich znaczenie, najczęściej teksty w wielu pismach wychodzą na jaw.

 
Bóg / Bogowie = hasła dla czakr.Bóg” to także hasło na nas samych, nasze ja.

Brama/y = Czakry

Czczenie = medytacja, całkowite skupienie się na przedmiocie, mantrze, pieczęci, itp., aby osiągnąć cel. To nie ma NIC wspólnego z niewolniczym kajaniem i płaszczeniem się przed jakimś „bóstwem”.

Modlenie się / modlitwa = albo łączność telepatyczna z naszymi Bogami, albo recytacja mantr / słów mocy, aby osiągnąć cel.

Niebo = czakra korony [chrześcijanie ukradli to pojęcie od Taoizmu i spaczyli, podobnie jak z „Piekłem”]

Oczyszczanie = czyszczenie własnej aury przed rytuału lub pracy[ODSYŁACZ]. Pomaga to w swobodniejszym przepływie energii, aby osiągnąć dany cel. Aura jest oczyszczana z wszelkich sprzecznych energii, które działają w celu zahamowania nowej.

Oderwanie = przychodzi to wraz z medytacjami. Niestety, słowo to zostało bardzo uszkodzone w większości tekstów medytacyjnych. Wraz z regularnie wykonywanymi medytacjami, przestaje się być podatnym na wpływy środowiska tak jak inni, którzy nie medytują. Na przykład, w sytuacjach awaryjnych, medytujący jest w stanie pozostać oderwany od tego i zachować zimną krew. Dana osoba nie denerwuje się ani nie jest zbita z tropu.

Piekło = czakra podstawy [chrześcijanie ukradli to pojęcie od Taoizmu i spaczyli, podobnie jak z „Niebem”] Czakra podstawy jest siedziskiem węża kundalini i, gdy aktywowana, staje się gorąca.

Poddanie się = kolejne słowo, które zostało obrzydliwe spaczone. Jedyne co to oznacza, to potrzeba całkowitego zrelaksowania się i odpuszczenia podczas medytacji, aby uzyskać dostęp do żeńskiej części duszy i mózgu. Również – a jest to ważne po wykonaniu pracy – po prostu odpuszczenie i nie rozmyślanie o wynikach, jako że zmartwienie się, itp., hamuje energię.
© Copyright 2009, Joy of Satan Ministries; Library of Congress Number: 12-16457

niedziela, 6 kwietnia 2014

Kazanie - ‘HA’ Satan



‘HA’ Satan

Niebo, Piekło, Świat Środkowy, to wszystko pojęcia ukradzione od chińskiego taoizmu. Niebo = czakra korony. Słyszeliście kiedyś o ‘siódmym niebie’? Piekło, gorące ogniste miejsce węża u podstawy ‘niższej’ czakry to ‘piekło’. Co do terminu ‘Ha Satan’, został on jak zwykle ukradziony i spaczony z jogi. ‘HA’tha joga i jest związany z dwiema nadi – idą i pingalą.

Istnieje natomiast miejsce w którym wróg przetrzymuje dusze zmarłych chrześcijańskich dewotów, którzy są ‘osądzani’ i nie chciani. Pewni osobnicy którzy posiadają silne powiązania z chrześcijaństwem donoszą o tych wszystkich ohydztwach, doświadczywszy bliskiego kontaktu z własną śmiercią. To NIE pochodzi od Szatana. Tłumacząc to jak chłop krowie na rowie, ‘Bóg’ i ‘Szatan’ są na wspak. Widzę że ludziom, którzy babrają się z aniołami, a nawet szarakami pokazano to okropne miejsce. To wytwór wroga, wykorzystywany w celu przerażenia ludzi i zmuszenia ich do zaakceptowania chrześcijańskiego plugastwa.

Po raz wtóry, gdy uaktywniona wężowa energia jest dość silna, można to zobaczyć, przekonując się samemu jak na wskroś złe jest to wszystko, oraz cokolwiek innego wiążącego się z tą obmierzłą biblią. Gdy osiągnie się pewien poziom, wróg nie może nas już dłużej zwieść. Ignorancja oraz nie poznawanie są podstawą dla wrogiego programu by ten był pomyślny, a także aby dana osoba nie wzmacniała się i nie walczyła. Ot dla czego wszelka duchowa wiedza była systematycznie usuwana ze społeczeństwa.

Kolejną rzeczą jaką zapomniałam dodać jest to – z doświadczenia, każdy kto używa mocy swojego umysłu i duszy [czarnoksięstwo] wie, że energie wykorzystywane w danym działaniu muszą być że tak powiem kompatybilne z tym, co dana osoba robi. Szaraki wykorzystujące ‘jedność’ wiedzą to, a chrześcijanie, których dusze się tam znajdą, są całkowicie podporządkowani. Energia ta jest podatna na kształtowanie, podporządkowując się jakiemukolwiek celowi, za wyjątkiem energii pochodzącej z wojny która jest brutalna i wykorzystywana do ich ‘czarnej magii’. To kolejny powód dla którego chrześcijaństwo, islam i ci niegodziwi żydzi stoją za prawie każdą wojną.