Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nastolatki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nastolatki. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 27 kwietnia 2014

M. Info - Nie nadstawiaj drugiego policzka



Nie nadstawiaj drugiego policzka

Jednym z najważniejszych powodów czyszczenia naszej aury jest pozbycie się wszystkich negatywnych energii które spotykamy na co dzień. Wiele z tego pochodzi od osób z naszego bezpośredniego otoczenia. Miejsce pracy może być szczególnie kłopotliwe, jak również dla wielu dom. Negatywne ludzie to tacy, co wiecznie jęczą i narzekają ale nie robią nic, aby spróbować zmienić swoją sytuacją, ci którzy zawsze poniżają aby poczuć się lepiej lub by odwrócić swoją uwagę od własnej osobistej bezwartościowości, którzy winią wszystkich innych za swoje nieszczęścia, tych, którzy wyładowują swój gniew i frustracje poprzez nadużywanie innych – ta lista ciągnie się.

Sataniści nie tolerują nadużyć.

Istnieje bardzo prosta medytacja, którą osoba doświadczająca skutków czyjeś negatywności może zrobić:

1. Oczyśćcie dokładnie aurę i czakry, jako że nie chcesz uwięzić negatywnej energii w sobie

2. Poszerzcie swoją świadomość do i *poczujcie* waszą aurę

3. Zrelaksujcie się i dostrójcie się do swojej aury

4. Wizualizujcie swoją aurę jako kontur i barierę ochronną. Zarys ów powinien być jasny niczym białe światło Słońce, ponieważ białe odbija wszystko.

5. Powiedzcie afirmację: „Moja aura jest bardzo potężna i zawsze oraz wszędzie całkowicie odbija wszelkie negatywne energie (nazwa sprawcy) i odsyła je bezpośrednio z powrotem do niego / niej.”

Ta medytacja powinna być wykonana z zamiarem, a potem powtarzana gdy wejdzie się w kontakt z obraźliwym dupkiem. Wystarczy wyobrazić i poczuć swoją aurę tak jak powyżej, powtórzyć kilka razy afirmację i obserwować jak negatywność tego gnojka go / ją niszczy.

Żaden Satanista nie powinien kiedykolwiek znosić lub wytrzymywać nadużyć. Przeciętny człowiek pochłania negatywną energię i cierpi odpowiednio do negatywności jaką uzbierał. Dupek czerpie korzyści poprzez wyładowywanie wrogość lub negatywnych emocji na innych i często na tym kwitnie. Ludzie którzy nieświadomie absorbują energię mogą cierpieć na depresję aż do choroby, łapiąc się w wir negatywnej energii oraz zapewniając dupkowi ujście ujemnej energii. Powyższa medytacja kładzie temu definitywny kres, ale pamiętacie że musi być często wzmacniana.

Oprócz powyższego wizualizujcie negatywną energię sprawcy jaką wysyła, szarego koloru, i skierujcie ją z powrotem do jego / jej aury jak się do niej przyczepia. Pamiętajcie aby później oczyścić aurę.
© Copyright 2007, Joy of Satan Ministries; Library of Congress Number: 12-16457

niedziela, 20 kwietnia 2014

M. Umysł - Niezwykłe zdolności



Niezwykłe zdolności
i trzymanie gęby na kłódkę

Istnieją ludzie , którzy posiadają nadzwyczajne zdolności. Mam na myśli rzeczy, które większość zwykłych ludzi lekceważy. Naturalna telekineza, pirokineza, potężne zdolności jasnowidzenia, powyżej przeciętnej, jasnosłyszenie, zdolność do włożenia myśli do umysłu bądź zmuszenie umysłów innych, używanie własnej bioelektryczności do unieruchomienia, wyłączanie i/lub wpływania na sprzęt elektryczny – komputery, telewizory, oraz inne zdolności są przykładami niezwykłych zdolności. Te dary mogą także być efektem medytacji energetycznych.

Jeśli odkryliście, że posiadacie te zdolności, zatrzymajcie to dla siebie. Wielu ludzi nie jest świadomych tego, że CIA, NSA,  oraz inne agencje światowe mają swoje programy, w których używają ludzi z takimi umiejętnościami.* Ludzie , którzy posiadają tego rodzaju zdolności są poważnym zagrożeniem dla rządzących potęg, ponieważ nie mogą oni być kontrolowani. Film „Kraina wiecznego szczęścia” mimo iż jest dziełem fikcyjnym, świetnie ukazuje taki przypadek. Obdarowani takimi zdolnościami i będący pod ich pantoflem ludzie są w stanie wyczuć inne osoby z podobnymi umiejętnościami. Nie ma zbyt wiele osób z takimi niezwykłymi zdolnościami, którzy od tak chodzą sobie wolno. Dla tych którzy posiadają takież zdolności, wiecie o czym mówię – kiedy wchodzicie w kontakt z inną osobą która posiada podobne zdolności – taka osoba może być w aptece, supermarkecie, restauracji – możecie ich wyczuć ale i oni mogą wyczuć was. Jesteście świadomi siebie nawzajem.

Dzieje się tak dlatego ponieważ oboje macie otwarte obszary energetyczne. Jeżeli pragniecie pozostać niezauważonymi, musicie zaprogramować swoją aurę (która zwykle jest bardzo duża) aby poruszać się niezauważeni. Możecie także zaprogramować swoją aurę aby nie wpływała na sprzęt elektryczny, chyba że sobie tego życzycie. Jest to bardzo proste, po prostu mówisz swojej aurze aby przestała robić tego, czego nie chcesz aby robiła. Może to zająć trochę czasu i wymagać paru prób, ale powinno być bardzo efektowne.

To samo tyczy się czytania myśli. Programujecie swoją aurę tak, aby inni nie mogli odczytać waszych myśli. Oczywiście ktoś z dużo silniejszym polem energetycznym może pokonać kogoś kto jest słabszy, w zależności od programowania, ale programowanie żeby pozostać niedostrzeżonym jest tutaj istotne.

USA, światowe potęgi a nawet Chiny posiadają swoje programy gdzie zatrudniają osoby z takimi umiejętnościami, które zwykła osoba może zobaczyć jedynie na filmach. Tacy ludzie nie są wolni. Są wykorzystywani, oraz bardzo często mordowani, kiedy nie są już dłużej potrzebni swoim przełożonym.1

Ojciec Szatan chroni oraz pracuje z tymi którzy posiadają takie zdolności. Chroni nas, a gdy jesteśmy gotowi, pokazuje nam w jaki sposób możemy maksymalnie wzmocnić samych siebie. Ci którzy są bez, idą tą ścieżką sami, a ich życie często kończy się katastrofą.

Ci u władzy zaprzeczają istnieniu tego typu rzeczy, wygłaszając publiczne oświadczenia w stylu „to była porażka” itd. To nie prawdą. [2]

Dla tych z was, którzy posiadają takie niezwykłe zdolności (bardzo niewielu w tej grupie – wiecie kim jesteście) usilnie zachęcam abyście w rytuale zadedykowali swoje umiejętności Ojcu Szatanowi. On będzie was chronił, pracował z wami, oraz prowadził was. Droga, ta może okazać się samotną jako że inni mogą być zszokowani i/lub przerażeni.

Kiedy inni znają nasze sekrety, mają nad nami władzę, pamiętaj o tym. Zachowajcie swe sekrety dla siebie a nigdy nie będziecie musieli się martwić, że ktoś je wyjawi {1}. Ponad wszystko – skierowane dla dzieci i młodzieży – nauczcie się kontroli nad sobą. Nigdy nie mówcie ani nie popisujcie się. Możecie tym zwrócić uwagę niepowołanych ludzi {2}.

Źródła:

*Secret, Don't Tell; The Encyclopedia of Hypnotism, by Carla Emery, 1997
¹ Ibid
² Ibid
© Copyright 2003, 2005, Joy of Satan Ministries; Library of Congress Number: 12-16457
-----------------------------------------------------------------
Aurę można zaprogramować afirmacjami zawierającymi słowa ‘odwrócenie uwagi’, ‘zapomnienie’ ‘przestawanie być dostrzegalnymi’ – odpowiednio do  osoby, w czasie teraźniejszym niedokonanym. Pamiętajcie natomiast, że umysł podświadomy jest głuchy na słowo ‘nie’, stąd ‘niewidzialny’, ‘niedostrzegalny’ odpada. Podobnie z czytaniem myśli, ‘całkowicie i zawsze utrudnia odczytanie wszelkich moich myśli’. Modyfikujcie swoje afirmacje mając baczenie na ich formowanie – to kwestia sukcesu / porażki.

{1} ponad to, jeden z Ojców Założycieli USA, i Satanista, Benjamin Franklin powiedział: „trzech może dochować tajemnicy, pod warunkiem że dwóch jest martwych”

{2} tyczy się to zwłaszcza nastolatków, którzy w tym wieku poszukując swej tożsamości pragną akceptacji i zwykle dostosowują się do lub identyfikują się z jakąś subkulturą. Znając polskie realia, to droga donikąd, lub gorzej – na dno. Silny charakter jest tutaj Piekielnie istotny, ponieważ pokazuje on, że mamy swoje zdanie, jesteśmy sobą, przeciwstawiamy się masowej mentalności stada, i to pozwoli wam na wykrystalizowanie się waszego charakteru – zupełnie przeciwnie do tych, którzy są białymi kartkami.

niedziela, 13 kwietnia 2014

Kazanie - Radzenie sobie z chrześcijanami



Radzenie sobie z chrześcijanami

Zabrałam się za astrologię wcześnie – jako młoda nastolatka a horoskopy odczytywałam gdy byłam w połowie mojej nastoletniości, razem z Tarotem i czytaniem dłoni. Pisząc to, chodzi mi fakt, że za moją wiedzę i wiarę w Tarota oraz astrologię byłam nieustanie atakowana przez chrześcijan. Oni naprawdę żerują na nastolatkach. Nie mogłam spokojnie przejść przez ulicę do centrum bez bycia zaczepianą, zatrzymywaną i nękaną przez chrześcijańskie łachudry. W tamtych czasach to nie było prawie poważnego sprzeciwu wobec tego kłamstwa, a ja z pewnością nie wiedziałam tego, co teraz. To wszystko jest dla mnie cennym doświadczeniem. 

Chrześcijanie, podobnie jak większość pozostałych atakujących innych nikczemnych indywiduów, zawsze czują się bardziej bezpieczne, jak są z innymi. Mój najstarszy syn i jego przyjaciele dali ostro popalić pewnemu kaznodziei, gdy ten ich zagadał [jak prawie wszystkich pozostałych… którzy pilnowali swojego nosa]. Utworzyli krąg i zaczęli się z niego naśmiewać. W taki sytuacjach, cała ta „hżesićjaniska wjara” sypie się jak domek z kart, a owieczka traci swoją pewność w trybie natychmiastowym, zwłaszcza, gdy jest sama.

Słyszałam i doświadczyłam bezkresu tych bredni zanim przyszłam do Szatana, że zaczęłam zwalczać ich z dużą pewnością siebie. Nauczyłam się różnych sposobów radzenia sobie z nimi gdy byłam do tego zmuszona. Ja sama mam malutko cierpliwości dla tych bezmózgów. Jeden idiota który oczywiście nie umie czytać [mam anty-chrześcijański znaki na drzwiach] i tak próbował nękać mnie mimo to. No i ten omamiony głupek prawie miał atak serca – tak byłam na niego wnerwiona.  

W postępowaniu z chrześcijanami są pewne rzeczy, które można powtarzać, jeśli macie czas, cierpliwość i chce wam się z nimi kłócić. 

1. Przez lata do znudzenia słyszałam tą taktykę, a jest to psychologiczna zagrywka, którą ci nikczemnicy stosują przy próbie zmuszania innej osoby do przypuszczenia, że jest tak, jak oni im wmawiają. Mimo że jest ona używana przez chrześcijan, inni niestety także ją stosują. A leci to mniej więcej tak:  

Nie jesteś szczęśliwy bo nie wyznajesz tego samego systemu wartości… nie jesteś „zbawiony” i tak dalej. Pojmujecie ogóle pojęcie. Dobra, każda jedna rzecz w życiu tej osoby idzie pięknie, mają oni całkowitą kontrolę nad ich życiem oraz losem i w ogóle są niezwykle szczęśliwi zawsze ze względu na ich światopogląd. Każdy, kto daje się nabrać na to bredzenie niech sobie wyleje kubeł zimnej wody na głowę. Prawda jest taka, że jeśli ktoś nie jest totalnie obłąkany i absolutnie oderwany od rzeczywistości, to fakty są takie, że wszyscy i wszystko na tej ziemi ma problemy. Tak, istnieją stopnie trudności i cierpienia, ale tak czy siak nikogo one nie ominą. Eksperci od przesłuchań oraz psychiatrzy wiedzą to. Każdy ma swój słaby punkt. Każdy ma punkt, w którym się złamie, pod warunkiem że w ów punkt się trafi i będzie się go wykorzystywać. 

Każde z nas ma swojego Saturna. Każde z nas doświadcza tranzytów Saturna i trudnych okresów. Istnieją ludzie, którzy potrafią doskonale ukrywać swoje problemy i udawać, że dla świata są szczęśliwi. Pamiętajcie. To nie znaczy, że nie można być szczęśliwym. Chodzi mi o to, że chrześcijanie używają tych farmazonów zmuszając innych by wierzyli tak jak oni, jednocześnie udając że wszystko w ich życiu jest super. Jedyne co trzeba zrobić aby zobaczyć prawdę to trochę badań i świadomości, zwłaszcza w kwestii ich wykresów astrologicznych i znajdziecie ich problemy. 

2. Zapytajcie się chrześcijanina który zaczepia was i wpycha ten gnój… „Ile osób Szatan ZABIŁ w tej całej biblii? I gdzie są te fragmenty???? Biorąc pod uwagę moje doświadczenia z tymi tępakami, będą oni mówić, że „Diabeł to morderca i kłamcą od początku.” Ok, więc kto był mordercą i kłamcą? Jehowa, ot co! Zaglądnijcie do Starego Testamentu po DOWÓD: Demaskowanie Chrześcijaństwa [ODSYŁACZ] {1}. 

Zacytujcie tym ogłupionym durniom te fragmenty z biblii. Oto zaledwie kilka z wielu:

Lb 31:
7 Według rozkazu, jaki otrzymał Mojżesz od Pana, wyruszyli przeciw Madianitom i pozabijali wszystkich mężczyzn.
8 Zabili również królów madianickich. Oprócz tych, którzy zginęli [w walce]: Ewi, Rekem, Sur, Chur i Reba razem pięciu królów madianickich. Mieczem zabili również Balaama, syna Beora.

TA NA WSKROŚ ZŁA ISTOTA TORTUROWAŁA NA ŚMIERĆ I ZAMORDOWAŁA WŁASNEGO SYNA
[my oczywiście wiemy, że nazarejczyk jest fikcją, ale gdy mówimy do chrześcijan… ]

WIĘCEJ

Pwt 7:
1 Gdy Pan, Bóg twój, wprowadzi cię do ziemi, do której idziesz, aby ją posiąść, usunie liczne narody przed tobą: Chittytów, Girgaszytów, Amorytów, Kananejczyków, Peryzzytów, Chiwwitów i Jebusytów: siedem narodów liczniejszych i potężniejszych od ciebie.
2 Pan, Bóg twój, odda je tobie, a ty je wytępisz, obłożysz je klątwą, nie zawrzesz z nimi przymierza i nie okażesz im litości."

A potem te kretynizmy o „krwawej ofierze” o których jazgoczą

Wj 23:18
Nie będziesz Mi składał krwi ofiary z chlebem kwaszonym i nie będziesz przechowywał do rana tłuszczu z mojej świątecznej ofiary.

DOŚĆ OCZYWISTE

3. Nieustannie twierdzą, że „Diabeł nienawidzi ludzkości.” Ok, w biblii także są dowody i na to. Zarówno ten obleśny nazarejczyk jak i bzdurny jehowa jawnie nienawidzą ludzkości. Wszystko co jest od ludzkości to „grzech”. Na dowód tego zajrzyjmy do ich biblii. Mogą oni próbować racjonalizować i wypaczać prawdę, ale czytamy to, co czytamy. Do stu piorunów, prawie wszystko co dotyczy natury ludzkiej i prawa przyrody jest „grzechem”.{2}

Ponadto, ich „Diabeł” jest podobno sztuczny. Czy w chrześcijańskiej jest COKOLWIEK co jest w zgodzie z naturalnym prawem? Co więcej, u ich „Diabła” chodzi tylko o materializm, nic duchowego. Czy w tej ich „religii” cokolwiek JEST duchowe? NIC! 

4. W koło Macieju gadają… „Diabeł zwodzi, wiedzie na pokuszenie. Zwiódł wszystkie narody…”. Dobrze, wszystkie narody są albo muzułmańskie albo chrześcijańskie, a wraz z ich złośliwą plagą. Patrzcie na PRAWDZIWEGO ŁGARZA:          

2Tes 2:
11 Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu,
12 aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość. {3}

Rdz 2:
16 A tak przykazał Pan Bóg człowiekowi: Z wszelkiego drzewa tego ogrodu możesz spożywać do woli,
17 ale z drzewa poznania dobra i zła nie wolno ci jeść, bo gdy z niego spożyjesz, niechybnie umrzesz."

Według biblii, człowiek Adam nie umarł w dzień, w którym zjadł z zakazanego drzewa. Gdyż biblia mówi, że Adam i Ewa zostali wygnani z ogrodu i:

Rdz 5:5
Ogólna liczba lat, które Adam przeżył, wynosiła dziewięćset trzydzieści. I umarł."  

Dwa powyższe paragrafy pochodzą z:
[http://www.infidels.org/library/modern/emmett_fields/word_of_god_debate.html]

Eze 14:9
A gdyby prorok dał się zwieść i przemawiał - to Ja, Pan, zwiodłem tego proroka. Wyciągnę rękę przeciwko niemu i zgładzę go spośród ludu mego izraelskiego.

5. Jazgoczą jak to „Diabeł zniewala” i bezkres innych, tym podobnych bredni. Szatan nigdy nikogo nie zniewolił. Zajrzyjmy do Starego Testamentu również i po to:

Nazarejczyk nie tylko OPOWIADAŁ SIĘ ZA NIEWOLNICTWEM, ale zalecał także i dopuszczał nadużywania swoich niewolników:

Łk 12:47
Ów sługa, który poznał wolę swego pana, a nic nie przygotował i nie uczynił zgodnie z jego wolą, otrzyma wielką chłostę."

Ef 6:5
Niewolnicy, ze czcią i bojaźnią, w prostocie serca bądźcie posłuszni waszym doczesnym panom jak Chrystusowi, {4}

Chrześcijaństwo, ze swoim żydowskim rdzeniem przez całą historię swego istnienia było przyczyną niemal wszystkich wojen, jakie toczono w całej historii. „Na przód chrześcijańscy żołnierze.” 

Istnieją pewni chrześcijańscy durnie którzy mogą się budzić. Istnieją też tacy, którzy są kompletną stratą czasu. I czyż nazarejczyk nie był ludzką ofiarą? 

- SZATAN NIGDY NIKOGO NIE ZAMORDOWAŁ
- SZATAN NIGDY NIKOGO NIE OKŁAMAŁ
- SZATAN AKCEPTUJE CIĘ TAKIEGO, JAKIM JESTEŚ I NIE NIENAWIDZI LUDZKIEJ NATURY
- SZATAN JEST PANEM TZW. „OKULTYZMU”, KTÓRY JEST CAŁKOWICIE DUCHOWY
- SZATAN DAJE NAM WIEDZĘ I NIE BOI SIĘ DUCHOWEGO ROZWOJU CZŁOWIEKA
- SZATAN NIE BOI SIĘ LUDZKOŚCI

AVE SATAN!
© Copyright 2012, 2013, Joy of Satan Ministries; Library of Congress Number: 12-16457
------------------------------------------------------------------
{1}  a ja was jeszcze uraczę linkiem do działu „Cruelty and Violence in the Bible” ze strony Skeptic’s Annotated Bible

{2}  jeden z artykułów Demaskowania – książeczka do nabożeństwa; a tu macie polską jej wersję – odnośnik; ci zwyrodniali i zdemoralizowani psychopaci rozpisują się tam dość szczegółowo

{3} natomiast inna wersja tego fragmentu (biblia poznańska) jest bardziej wymowna – potępienie, czyli to, do czego zmierzają chrześcijanie w swych dążeniach do samozagłady, wierząc w kłamstwo

2Tes 2:11-12Bóg dopuści, że omamieni błędem wciągnięci zostaną w sidła i dadzą wiarę kłamstwu. Tak wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz upodobali sobie zło, zostaną potępieni.”

{4} a tutaj popierania niewolnictwa ciąg dalszy:

1Kor 7:20-23 Każdy przeto niech pozostanie w takim stanie, w jakim został powołany. Zostałeś powołany jako niewolnik? Nie martw się! Owszem, nawet jeśli możesz stać się wolnym, raczej skorzystaj [z twego niewolnictwa]! Albowiem ten, kto został powołany w Panu jako niewolnik, jest wyzwoleńcem Pana. Podobnie i ten, kto został powołany jako wolny, staje się niewolnikiem Chrystusa. Za [wielką] bowiem cenę zostaliście nabyci. Nie bądźcie więc niewolnikami ludzi!”

Nie bądźcie niewolnikami ludzi! Czytaj: bądźcie niewolnikami żydów. A co ciekawe (cytat z żydowskiego talmudu):
Symeon Haddarsen, fol. 56-D: „Kiedy Mesjasz przyjdzie, każdy Żyd będzie miał 2800 niewolników.”

sobota, 12 kwietnia 2014

Kazanie - Atak na wolność słowa!!



Atak na wolność słowa!!
Nd, 2 czerwca 2006

Wygląda na to, że Yahoo! zaatakowało grupę Teens4Satan. Została ona przeniesiona do kategorii „dla dorosłych”. Piszę o tym do wszystkich, bo będzie to miało wpływ na każdą z e-grup JoS, i założyłabym się że zaatakują wszystkie Satanistyczne e-grupy jako całość.  Oto komunikat na liście kategorii co do tejże grupy:

Kategoria:
Grupy zawierające treści o tematyce seksualne muszą być umieszczone w dziale Romance and Relationship > Adult category.

Oznacza to, że członkowie według tych paskudnych ŻYDÓW nie będą już mogli napisać nic o seksie, orgazmie (nawet w kwestii należących do medytacji), dodawać zdjęć ilustrujących *jakąkolwiek* nagości ani żadnych innych wzmianek o seksie. 

NIECH SIĘ CHRZANIĄ!!!!!!

JEST TO ATAK NA SATANIZM I TRĄCI POLOWANIAMI NA CZAROWNICE.  PAMIĘTAJCIE, TO TYLKO KROK. ATAKÓW BĘDZIE WIĘCEJ. 

OSTATECZNIE, BĘDZIE TO MIAŁO WPŁYW NA WSZYSTKIE SATANISTYCZNE E-GRUPY. JEST TO KROK. NIC NIE MARTWI ŻYDÓW BARDZIEJ NIŻ SATANIZM. CHRZEŚCIJAŃSTWO JEST ICH NARZĘDZIEM. CHRZEŚCIJANIE SĄ ICH MARIONETKAMI, OSZUKANĄ HORDĄ NIEWOLNIKÓW.  

NIE CHCĄ, BY LUDZIE NAS ZOBACZYLI I DO NAS DOŁĄCZYLI. TO JEST WOJNA TOTALNA!!! 

POZOSTANĄ TYLKO TE GRUPY, KTÓRE BĘDĄ OBSŁUGIWANE PRZEZ ŻYDÓW, SATANIZM WEDŁUG ŻYDOWSKIEJ KABAŁY, ŻYDOWSKA GOECJA, ŻYDOWSKIE POJĘCIE SZATANA, ŻYDOWSKIE WSZYSTKO. PRZEZ TO SZATAN W KOŁO MACIEJU BĘDZIE WIDZIANY JAKO PRZECIWNIK JAKIEŚ FIKCYJNEJ POSTACI „JAHWE”, POSTRZEGANY JAKO „ZBUNTOWANY ANIOŁ” I WRÓG LUDZKOŚCI WRAZ Z RESZTĄ ICH CAŁEGO BADZIEWIA I KŁAMSTW. 

PRZEDE WSZYSTKIM, WIEDZĄ DO CZEGO ZDĄŻAM I CO ZAMIERZAM PODAĆ DO WIADOMOŚCI PUBLICZNEJ. NIE CHCĄ ABY TO SIĘ STAŁO – TAM, GDZIE TKWI PRAWDZIWA SIŁA. PRÓBOWALI ODEBRAĆ MOJE ŻYCIE DWIE NOCE TEMU A TERAZ ATAKUJĄ MOJE GRUPY. BĘDĘ WALCZYĆ DALEJ, TAK JAK KAŻDY ZADEDYKOWANY WOJOWNIKÓW SZATANA !! 

PAMIĘTAJCIE LUDZIE - TO JEST TYLKO JEDEN KROK I ATAK NA WOLNOŚĆ SŁOWA. GRUPA DLA NASTOLATKÓW ZAWSZE BYŁA MODEROWANA. NIGDY NIE BYŁO TAM ŻADNEGO PORNO CZY COKOLWIEK INNEGO NIŻ ZWYKŁA INTELEKTUALNA DYSKUSJA DLA NAUKI, GDZIE NIC SEKSUALNEGO NIE MIAŁO MIEJSCA. ŻYDZI PRZEKRĘCAJĄ I WYPACZAJĄ WSZYSTKO!!