Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pasywność. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pasywność. Pokaż wszystkie posty

piątek, 4 kwietnia 2014

Kazanie - Wiedza



Wiedza

Dowody na to, że ludzkość przez tysiące lat była ofiarą kosmicznej rasy, ukrywającej się za nazwą „jehowa” są przytłaczające. Niestety, większość ludzi tego nie dostrzega, gdyż znajdują się pod zaklęciem chrześcijaństwa, judaizmu i islamu. Zrobiliśmy postęp naukowy oraz technologiczny, lecz w kwestii postępu magicznego oraz mocy duchowej jesteśmy daleko w tyle. Wiedza o świecie duchowym była gorliwie oraz systematycznie tłumiona i kontrolowana w celu utrzymania jej w rękach garstki osób.

Wrogie religie odniosły sukces w powstrzymywaniu ludzi od rozwoju i ewolucji duchowej. Nasza wiedza i zastosowanie mocy umysłu jest minimalna. Jeśli ktoś pomoże wykluwającemu się pisklakowi wyjść z jaja lub motylowi wychodzącemu z kokonu będą one uszkodzone na wieki. Ich mięśnie i koordynacja wykorzystywana przy przejściu tego krytycznego etapu pozwala tym stworzeniom stać się silnymi i zdrowymi.

Wrogie religie mówią, aby „mieć wiarę”. Innymi słowy, nie robić nic! Nie kwestionować, tylko „wierzyć”. Ojciec Szatan uczy nas abyśmy stali twardo na ziemi i stawali się silni, kwestionując wszystko. Tylko poprzez wątpienie możemy dociec faktów.

Prawdziwe czarnoksięstwo i Satanizm idą łeb w łeb, gdyż słowo ‘wiedźma’ oznacza ‘mądrą’ {1}. Szatan uczy nas jak wzmacniać się duchowo i daje nam wiedzę jak tej mocy używać. Jesteśmy świadomi tego, że człowiek może rzucić klątwę, ale pomyślcie tylko o jakimś Bogu lub Bogach którzy to robią. Po mimo technologicznego przełomu i postępu, rasa ludzka w kwestii mocy umysłu/ducha oraz używania prawdziwej magii jest daleko w tyle.

Religie abrahamiczne odwaliły kawał roboty w kwestii dopilnowania tego, abyśmy w tych dziedzinach nie zrobili postępu i nie wyewoluowali, gdyż  potępiają one czarnoksięstwo i odwodzą większość ludzkości od tego, który chętnie nam w tym pomoże, Ojca Szatana.

Głosząc bezradność, poświęcanie się, zaparcia {2}, PASYWNOŚĆ, pozostanie ofiarą, cierpienie za tzw. „grzechy”, kary i inne tego typu samobójcze nauki które temu towarzyszą, zgotowali nam zagładę. Przetrwanie gatunku zależy od umiejętności OBRONY, oraz ZDOLNOŚCI DO EFEKTYWNEGO ODWETU I NISZCZENIA WROGÓW! Ludzka rasa jako całość jest całkowicie bezradna w kwestii psychicznej i duchowej wojny.

Szatan i Pierwotni Bogowie próbowali nam pomóc. Możemy osiągnąć prawdziwy duchowy postęp tylko dzięki Szatanowi. Satanizm jest JEDYNĄ religią która nie głosi bezradności. Nigdy nie można być za silnym. Zapomnijcie o tym gdzie w kwestii siły są inni. Większość i tak skazuje się na potępienie. Słabizny jedynie ściągają nas na dno gdy tylko się im pozwoli. Tak zachodnie jak i wschodnie religie niszczą ludzkiego ducha. Głoszą obwinianie się, nienawiść do samego siebie, wstyd, samookaleczenie, cierpienie, zadośćuczynienie za ‘grzechy’ oraz inne niszczycielskie ideologie mające na celu zabijanie i wypaczanie ludzkiego ducha. Poprzez podążanie za naukami tych fałszywych religii ludzie skazują się na potępienie podczas gdy Gabriel i hołota nienawistnie śmieją się z ludzkości, zbierając żniwo dusz.

Sporo wiedzy dostępnej w formie nauk New Age zostało zarażonej tymi samymi anty-życiowymi doktrynami. Wicca jest wypaczoną wersją dawnych religii, niosącą tą samą wiadomość – bądź ofiarą! Wszelkie próby podjęcia jakiegokolwiek działania z własnej inicjatywy są kontrowane ostrzeżeniami o ‘karmie’, ‘prawie potrójnego powrotu’, ‘dziesięciokrotnego’ czegoś tam i innych nauki strachu, wykorzystywanych do tworzenia niewolników. Ludzie głoszący te absurdy wpadają prosto w łapy wroga, który działając przez nich tworzy kolejne ofiary wierzące w ten obłęd.

Smutna rzeczywistość jest taka, że ogólnie ludzkość nie ma pojęcia o duchowym wzmacnianiu się oraz używaniu magii. Z powodu wielowiekowego nie wykorzystywania żadnej z tych zdolności nie wyewoluowaliśmy. Nie potrafimy się bronić, a to poważna sprawa, jako że byliśmy indoktrynowani aby być bezradni. 

Praworęczne religie zrobiły dużo aby zniszczyć duchowość, zamieniając ją w coś ohydnego z jednej strony, a z drugiej w żałosną kpinę. Uczeni ateiści drwią i śmieją się z okultyzmu, lekceważąc tym samym poważny, kluczowy aspekt do rozwoju ludzkości. Religie te są krokiem poprzedzającym ateizm. Oto czego pragnie wróg. Ateistami można łatwo manipulować za pomocą mocy psychicznych gdyż nie wierzą oni w świat astralny. W ten sposób moc może pozostać w rękach garstki osób które robią z reszty ludzkości niewolników. Istnieją raporty odnośnie tego jak Watykan dobił targu z szarakami. Dostarczają im dusze oszukanych katolików w zamian za bogactwo i władzę. Szaraki wykorzystują dusze jako energię {3}. 

My Sataniści jesteśmy bardzo ważni, znamy prawdę ale wiedzieć to za mało. Musimy ciągle uczyć się i wykorzystywać nabytą wiedzę. Im więcej robimy tym więcej potrafimy. Uczcie się, studiujcie i wykorzystujcie to, czego się nauczyliście w sposób Satanistyczny, nieustraszenie. Walka jeszcze nie dobiegła końca. Wrogie religie są wieńcem pogrzebowym ludzkości i muszą zostać zniszczone.

Większość z nas zna prawa natury – silni przeżyją, słabi zginą. Cała technologia światowa nie uratuje nam tyłków jeśli nie potrafimy walczyć duchowo. Wszystkie aspekty magii są ważne; rozwijajcie swój umysł i zdolności. Przeklęcie drugiego człowieka to jedno, ale spróbujcie nałożyć klątwę na boga. Ograniczenia nie są częścią Satanizmu.
© Copyright 2002, 2005, Joy of Satan Ministries; Library of Congress Number: 12-16457
----------------------------------------------------------------
{1} tu naturalnie są kwestie językowe. Pierwsza to wiedźma – wiedzę mająca. Druga, ang. ‘witchcraft’ można by przetłumaczyć na ‘wiedźmiarstwo’, lecz używa się oczywiście ‘czarnoksięstwo’. Genezy nie trzeba daleko szukać – wszak każda osoba zajmująca się duchowością ma swoją czarną księgę w której zapisuje swoje doświadczenia, obserwacje itp. 

{2} Mt 16:24Wtedy Jezus rzekł do swoich uczniów: Jeśli ktoś chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje.” – wyparcie się swego człowieczeństwa by stać się niewolnikiem, bezmózgą owcą.

{3} porównajcie Martix – dla nich jesteśmy tylko bateryjkami, lecz w Matrixie nie ma motywu duchowości

Kazanie - Duchowy Satanizm



Duchowy Satanizm

Popularna literatura sci-fi, filmy i media mają tyle samo pojęcia o Szatanie i o Satanizmie co chrześcijanie. Jednym z najbardziej rozpowszechnionych błędnych przekonań jest to, że po zadedykowaniu duszy Szatanowi {1} możemy oczekiwać wszelkiego rodzaju darmowych przyjemności i wygód, taka powiedzmy wycieczka po Disneylandzie.

Ludzie którzy w to wierzą mocno się rozczarują. Satanizm to elita wśród religii, jak oddziały specjalne w wojsku, to my jesteśmy tymi ze specjalnymi zdolnościami, tymi, którzy są szanowani i których się obawia. Ostatecznym celem Satanizmu jest przebóstwienie. W przeciwieństwie do innych religii które tłamszą ludzkiego ducha, Satanizm oswabadza i wzmacnia duszę.

Po odprawieniu rytuału dedykacji Szatan zaczyna w nas inwestować. Odkrywamy talenty i swoje kreatywne zdolności o których nie mieliśmy pojęcia, że je mamy. Stajemy się coraz silniejsi i coraz bardziej pewni siebie poprzez ich wykorzystywanie oraz polepszanie się. 

W przeciwieństwie do tego co A. LaVey napisał w Satanistycznej Biblii, Szatan nie popiera lenistwa, opieszałości, apatii (nie dbania o nic), narkomanii oraz braku motywacji. LaVey sam ciężko pracował. Nie oznacza to, że nie możemy robić co chcemy w czasie wolnym, lecz Szatan oczekuje od nas, abyśmy coś z siebie dali. Każdy kto był Satanistą w miarę długo wie, że rozgniewanie Ojca Szatana jest, delikatnie mówiąc, bardzo nieprzyjemne.

Szatan jest dobrym Ojcem dla swoich dzieci. Przychodzi do nas gdy robimy coś szkodliwego czy niszczycielskiego, motywuje nas prowadzi do tego, abyśmy byli najlepszymi jak się tylko da.

Siła wewnętrzna i pewność siebie przychodzi wraz z wiedzą, że jesteśmy w stanie obronić sami siebie bez polegania na innych. Osiągnięcie biegłości we wszystkich aspektach magii wymaga czasu, wysiłku i poświęcenia. 

Panowanie nad naszymi myślami zamiast pozwalania im kontrolować nas nie jest łatwe. Wszak nasze umysły były programowane żeby nas niszczyć. To jasne jak Słońce. Są one zaprogramowane by trzymać nas w niewiedzy jako niewolników, oraz uniemożliwić nam stanie się podobnymi Bogom. 

Mnogość nieuporządkowanych myśli rozprasza się w nicość i nie pamiętamy przez to naszych poprzednich wcieleń. Edukacja oraz talenty jakie rozwinęliśmy w poprzednich wcieleniach przepadły i musimy uczyć się wszystkiego w kółko od nowa. Umysł niekontrolowany może nam przysporzyć niepotrzebnych zmartwień, stresu, niepokojących myśli a w najgorszym wypadku szaleństwo. Na dłuższą metę ludzie słabi cierpią bardziej. Lęki, brak poczucia pewności siebie i niekontrolowane emocje mogą dowoli nękać nas dzień i noc.   

Ci którzy nie chcą się wzmacniać są na łasce losu, a ten może być okrutny i niewybaczalny. „Dziś NIE jest pierwszy dzień reszty waszego życia”. Każde działanie jakie podjęliście dotychczas dało podwaliny oraz pewien wzór w waszym życiu. Nie znaczy to oczywiście że na stałe, bo każdy może się zmienić, lecz nie obejdzie się bez ogromu wysiłku.

W przeciwieństwie do tych bez, my mamy Ojca Szatana by nas pokierował i poprowadził. Ojciec Szatan zna nas na wylot oraz to gdzie zmierzamy. Jest wszechwiedzący i może uratować nas od popełnienia jakieś poważnej pomyłki, lecz ci którym jest to obojętne i nie robią nic by się polepszyć mogą okazać się tymi bez {2}.

Ojciec Szatan jest zawsze dla nas by nam pomóc i poprowadzić tych którzy podejmują wysiłek w celu polepszenia się.

Satanistów zachęca się do życia pełną gębą, do rozwoju oraz wzmacniania się. Oto prawdziwa duchowość, nie to co inne religie promujące zniszczenie duszy poprzez nakazywanie swoim wyznawcom bycie pasywnymi i powstrzymywaniem się od życia. Z tego też powodu stają się niczym.
© Copyright 2002, 2005, Joy of Satan Ministries; Library of Congress Number: 12-16457
----------------------------------------------------------------------------------
{1} niestety, nie raz nie dwa ludzie czytając dedykacja mają na myśli sprzedanie duszy Diabłu za wszelkie ziemskie dobra i luksusy a następnie wieczne potępienie w Piekle. Podkreśliłem ‘ziemskie’ aby zaznaczyć absurdalność tego myślenia. Duchowy Satanizm, jak nazwa wskazuje, jest religią ducha. Abstrahując, fakty są takie, że nasze dusze są skazywane na potępienie z momentem zaniesienia nas przez naszych (w 99,9% przypadków w Polsce) chrześcijańskich rodziców do kościoła. Co do kolejnego paragrafu w artykule, ludzie mogą myśleć, że Demony załatwią za nich sprawy, jak np. zdanie prawa jazdy, czy znalezienie wam wymarzonego kochanka – czy wy myślicie, że to KTOŚ będzie za WAS prowadził samochód za każdym razem jak siadacie za kółko? Albo zaprowadzi pod wasze drzwi kobietę / mężczyznę, która/y powie „kochaj się ze mną”? O ile równowaga między duchem a materią musi zostać zachowana, o tyle Praworęczne doktryny zamieniły duchowość w coś obrzydliwego. A same Demony mogą nam POMÓC, lecz nie zrobią czegoś ZA NAS.

{2} lenie i osoby pasywne które się zadedykowały nie będą otoczone opieką przez Bogów, bo i po co mają Oni marnować na nich czas na inwestycję, która zamiast się zwracać, staje się dziurą bez dna?