Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zdrowie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zdrowie. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 13 października 2014

Mag - Czarna magia i zdrowie psychiczne



Czarna magia i zdrowie psychiczne

Większość z nas ma pojęcie o psychiatrii, psychologii, doradztwie i innych usługach zdrowia psychicznego. Metody stosowane są standardowe. Większość specjalistów pogania pacjenta do wyrażania wypartych uczuć - złości, nienawiści, zazdrości, niechęci itp., zwłaszcza stłumioną seksualność i uczuć seksualnych. Uznanie tych stłumionych emocji rzuca nowe światło na pochodzenie poważnych zahamowań, nerwic, zachowań kompulsywnych / obsesji i innych poważnych zaburzeń zdrowia psychicznego. Wiele dolegliwości fizyczne są spowodowane przez stłumionych emocji. Niektóre z nich kończą się śmiercią. Te mają bardzo szkodliwy wpływ duszę osoby a także nas jako duchową istotę.

Ruch new age, Wicca, wiele religii Wschodu (takich jak nowoczesny buddyzmu, które został schrystianizowany), i inne takie popierają zakaz  wyrażania tzw. „niższych” emocji. To prowadzi do złego stanu zdrowia psychicznego i gorzej. Księża katoliccy są rażącym przykładem skutków represji seksualnej. Represja seksualna jest najgorsza, jako że popęd seksualny jest dość potężny, bo związany bezpośrednio z siłą życiową, więc nie odejdzie od tak. Wszystko co jest tłumione wychodzi w wypaczony, zniekształcony i niezdrowy sposób. Wiele problemów można by uniknąć, gdyby ludzie dali upust swoim uczuciom zamiast je zatrzymywać i tłumić. Tu nie chodzi o wpadanie w szał - po prostu uznanie własnych uczuć i danie im upustu{1}. Należy zawsze być uczciwym wobec samego siebie.

Zaprzeczając złości, nienawiści, zazdrości, i innym takim „negatywnym” emocjom, dana osoba tworzy sobie wzór na poważne problemy dalszym w życiu. Ludzie, którzy twierdzą, że miłują, miłują i miłują zaprzeczając swemu gniewowi oraz nienawiści, przybierają ten sztuczną uśmiechniętą sztuczną, obcą minę która jest jakże powszechna wśród wyznawców w zaawansowanym stadium chrześcijanizmu. Wewnątrz ci ludzie są bardzo niezrównoważeni, będąc dosłownie jak granaty z wyciągniętą zawleczką, tylko czekając aby eksplodować, albo kierując ich stłumiony gniew na innych albo na siebie. To jest Piekielnie niezdrowe. Jednak konsekwentnie usprawiedliwiają nienawiść i gniewne zachowania swego fałszywego bożka którego tak czczą. To daje podwaliny dla poważnej choroby psychicznej.

Innym częstym nauczaniem jest wypieranie się materializmu{2}. Powodem tego jest to aby bogactwo i władza mogą być trzymane w rękach garstki - tych samych ludzi na górze, którzy pracują, aby usunąć wiedzę duchową i zastąpić ją chrześcijaństwem wraz z innymi kłamstwami. Dobra materialne czynią życie bardziej przyjemnym i są przedłużeniem nas samych. Powinna być zachowana zdrowa równowaga między duchowością a materializmem. Połączenie materii z duchem jest kluczem do osiągnięcia boskości duszy.

Nikt nie ma prawa dyktować innym jak mają się czuć na temat kogoś lub czegoś. Rytuał jest często doskonałym sposobem na wyładowanie emocji. Wszystko, co jest świadomie i celowo tłumione spowoduje poważne problemy w przyszłości.
© Copyright 2002, 2006, Joy of Satan Ministries; Library of Congress Number: 12-16457
----------------------------------------------
{1} nienawiść, złośc, zazdrość itp. są czymś normalnym, czymś Ludzkim – żydowski program zaś jest nie-Ludzki:

Mt 16:24 „Wtedy Jezus rzekł do swoich uczniów: Jeśli ktoś chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje.”

Wyparcie się siebie – swego Człowieczeństwa. To sposób, w jaki sobie z nimi poradzimy jest tutaj ważny. Zamiast porozmawiać, kipi się z wściekłości, zamiast pogratulować sąsiadowi i cieszyć się z jego sukcesów… modlitwa polaka.

{2} żydowscy niewolnicy dają na tacę, gdyż wmawia im się, że po śmierci dostaną po 100 razy więcej – a niektórzy, co tragiczniejsze, nawet nie myślą po co to robią – babcia i dziadek dawali, mama i tata też, to ja tak samo. Po co? I tyrada nienawiści.  

Mk 12:
42 Przyszła też jedna uboga wdowa i wrzuciła dwa pieniążki, czyli jeden grosz.
43 Wtedy przywołał swoich uczniów i rzekł do nich: Zaprawdę, powiadam wam: Ta uboga wdowa wrzuciła najwięcej ze wszystkich, którzy kładli do skarbony.
44 Wszyscy bowiem wrzucali z tego, co im zbywało; ona zaś ze swego niedostatku wrzuciła wszystko, co miała na swe utrzymanie."

A kiedy dostaną to 100 razy więcej?

Mat 5:12 „Cieszcie się i radujcie, albowiem wielka jest wasza nagroda w niebie. Tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami.”

W niebie = po śmierci = nie za DOCZESNEGO życia.

poniedziałek, 4 sierpnia 2014

M. Info - Pozostawanie zdrowymi i chronionymi


Pozostawanie zdrowymi i chronionymi



Biorąc pod uwagę możliwość pandemii, jak mówi stare przysłowie: „Lepiej zapobiegać niż leczyć.” To zdecydowanie także przemawia za czarami. O wiele łatwiej jest zapobiec problemom niż poradzić sobie z nimi po tym, jak przejmą kontrolę nad waszym życiem.



Poniżej przedstawiam działanie dla ochrony siebie w czasach, w których śmiercionośne wirusy rozprzestrzeniają się po świecie. Chorobę można dostrzec i wyczuć w aurze, jako że często widać ją na kilka dni przed tym jak się zachoruje. Aura przybiera szarawy kolor. Ci z nas, którzy widzą nasze własne aury i aury innymi wiedzą o tym dobrze. Aura i dusza mogą być zaprogramowane, aby chronić nasze ciało fizyczne przed wszelkimi chorobami. Działanie to powinno być imperatywem, biorąc pod uwagę obecnie zagrożenie rozprzestrzenienia się śmiercionośnych wirusów.



Praca ta może być również wykonana dla bliskich. W przypadku dzieci i / lub innych osób, na których wam zależy, po prostu wizualizujcie sobie światło i powiedzcie afirmacje z jego / jej imieniem.



Najlepiej rozpocząć ją podczas Księżyca przybywającego [od nowiu do pełni]. Dniami najlepszymi do rozpoczęcia tej pracy są: 1) niedziela [Słońce to nasza witalność], w godzinach od Merkurego, Wenus lub Jowisza; 2) środa [Merkury jest uzdrowicielem], w godzinach od Słońca, Merkurego, Wenus lub Jowisza; 3) czwartek [Jowisz jest benefikiem] w godzinach Słońca, Merkurego lub Wenus; 4) piątek [Wenus jest mniejszym benefikiem], w godzinach Słońca, Merkurego, Wenus, lub Jowisza.



Powinna być wykonywana codziennie w godzinach Słońca, Merkurego, Wenus, lub Jowisza. Aby poznać te godziny, pobierzcie darmowy program ChronosXP jeśli jeszcze nie macie. Synchronizacja i planety są tym, co często decyduje o sukcesu bądź porażce pracy. Zawsze drukuję godziny na cały miesiąc i spinam.



Należy ją wykonywać raz dziennie przez 40 dni z rzędu nie omijając ani jednego. Natomiast w przypadku pominięcia, wykonajcie ją dwa razy dziennie na następny dzień, lecz starajcie się nie przegapić żadnych dni, gdyż energia codziennie będzie kontynuacją poprzedniego dnia.



1. Zrelaksujcie się i poczujcie swoją aurę. Nowicjusze, po prostu postarajcie się skupić na swojej aurze. Ci z nas, którzy swoimi aurami mogą manipulować, poszerzcie swoją trochę aż ją poczujecie i wizualizujcie jak przepełnia ją jasne złoto-białe światło.



2. Podczas wizualizacji, powiedzcie: Zawsze i wszędzie jestem wyjątkowo silny/a i zdrowy/a pod każdym względem. Mój system odpornościowy zawsze i wszędzie jest wyjątkowo silny i zdrowy pod każdym względem. Zawsze i wszędzie jestem chroniony/a przed wszelkimi chorobami, infekcjami, oraz wirusami w każdym calu.



Powyżej jest zaledwie propozycją dla afirmacji, można zmienić lub zmodyfikować to jeśli zachcecie, ale upewnijcie się, że zawsze obejmuje ona każdy aspekt, oraz że jest ona w czasie teraźniejszym.



3. Powiedzcie to 10-20 razy. Upewnijcie się, że jesteście skupieni.



W celu ochrony bliskich wizualizujcie jasne światło ogarniające ją / jego i powiedzcie: [Imię osoby] jest zawsze oraz wszędzie wyjątkowo silny/a i zdrowy/a pod każdym względem. System odpornościowy [imię osoby] zawsze oraz wszędzie jest wyjątkowo silny i zdrowy pod każdym względem. [Imię osoby] zawsze oraz wszędzie jest chroniony/a przed wszelkimi chorobami, infekcjami, oraz wirusami w każdym calu.



Róbcie to samo przez 40 dni z rzędu. I tak, możecie pracować nad sobą i bliska osobą, ale nie w tym samym czasie, tj. nie od razu jedno po drugim. Poczekajcie min. około 30 minut lub więcej pomiędzy tymi działaniami. Ma to zapobiec rozcieńczaniu swoich energii.

© Copyright 2009, Joy of Satan Ministries; Library of Congress Number: 12-16457

----------------------------------------



Możliwość zachorowania ludzi na ebolę nikomu się nie uśmiecha – poza żydami, którzy w wyniku coraz większego demaskowania ich nikczemności oraz otwartej wrogości do nich chyba postanowili zrobić to, co podczas rozsiewania dżumy. Czemu nie? Skoro talmud wyraźnie mówi o żydowskiej miłości do Ludzi:




Sanhedrin 59a: "Zamordowanie Goja to jak zabicie dzikiego zwierzęcia”

Abodah Zara 26b: „Nawet najlepsi z Gojów powinni być zabici”


Hilkkoth Akum X1: „Nie okazuj litości Gojom”



Ciekawym zbiegiem okoliczności jest także fakt, iż prezydent Obama nagle zamówił sporo plastikowych, hermetycznych trumien – Kwejk na dzień dobry (iluminaci to zakon założony przez Mayera Amschela, żyda, natomiast Masoneria została zinfiltrowana przez żydów, całkowicie tracąc swojego Satanistycznego ducha – poszukajcie o tym na Demaskowaniu Chrześcijaństwa) – and an article about it. 

Czyżby gotowali się na masowe pogrzeby? Czyżby ktoś przygotowywał się do JWO? (Żydowskiego Porządku Świata) Czyżby pojawienie się eboli - dżumy XXI w. - nie było przypadkiem? 

ADHD IS A FICTITIOUS DISEASE” – ludzie kochają kateogoryzoać wszelkie odstępstwa od normy (czytaj. bycia tępą owcą). Stąd jeśli dziecko ma w sobie ogrom energii, to na pewno musi być (wg. żydowskich "norm") nienormalne - więc jest oznaczane jako chore. Bo w tych czasach jaki rodzic ma czas dla swojego dziecka - a niektóre wymagają więcej uwagi niż inne. Wynalazca ADHD, dr Leon Eisenberg, sam przyznaje, że jest to choroba nienaturalna, wymyślona – a że to żyd, to kolejny dowód na to jak ten gatunek kocha nasz, Ludzki.


„Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego” (ang. FEMA)  jest państwowa, a w Stanach Zjednoczonych Izr... Ameryki wiadomo kto rzeczywiście rządzi… to będą obozy zagłady. Widać musi zginąć wiele osób z rąk "miłującego pokój oraz dobro" narodu wybranego aby Ludzie zobaczyli Prawdę i zrozumieli...

piątek, 11 kwietnia 2014

Kazanie - Uzdrawianie



Uzdrawianie
Czw, 27 kwietnia 2006

Istnieją różne sposoby i metody leczenia psychicznego. Jedno z moich doświadczeń dotyczy bardzo bliskiej mi osoby, mającej przewlekły problem ciągnący się za nim przez całe życie. Czakra kontrolująca ten problem u tej osoby była bardzo słaba. U mnie jest ona silna i dałam jej energię koloru tejże czakry, całkowicie ją w tym otulając – jej całą istotę wraz z jej aurą. Wysyłając energię zaprogramowałam ją – to  sprawa osobista ale tylko dla przykładu – „czysta, wyraźna, zdrowa…” choć problem był innej natury. 

To na pierwszy raz wystarczało tylko na kilka godzin, po których potrzebowała więcej. W ciągu kilku miesięcy przekazywania tejże osobie energii prawie codziennie problem w końcu zniknął. Czas między transferem energii zwiększał się.  Przewlekłe dolegliwości wsysają energię jak czarna dziura, stąd wielokrotne zalewanie dolegliwości energią jest często konieczne, gdy problem jest poważny. Połączyliśmy się na astralu a ja także wykorzystałam magię seksu, tj. orgazmu aby dodać jej dodatkowej energii. Im bardziej intensywny orgazm, tym potężniejsza energia, a sama energia orgazmu jest dużo bardziej wydajna niż proste jej przekazanie. Osoba ta medytuje, ćwiczy jogę regularnie i także pracowała nad zażegnaniem tego problemu, a nasza dwójka nauczył się tego, iż po wykonaniu sesji jogi energii wystarczyło do medytacji i na wzmocnienia się.

Teraz ta osoba pomaga mi przy niektórych rzeczach. Ze względu na prywatności, nie mogę zdradzić szczegółów, ale moim zdaniem pomogłoby to wielu z was którzy są zainteresowani uzdrowieniem. 

poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Kazanie - Wolnomyślicielstwo (kontynuacja)



Kontynuacja kazania 3/15/10 – Wolnomyślicielstwo

Prawdziwy Satanizm to przede wszystkim wznoszenie węża. Demony pracują z nami osobiście abyśmy osiągnęli ten cel. W starożytności, w czasach znanych jako „Złota Era” przed pojawieniem się chrześcijaństwa, jego ohydnego żydowskiego korzenia oraz islamu, pierwotne kapłaństwo dotyczyło węża – ci, którzy rozwinęli się do stopnia, w którym ich kundalini całkowicie się wzniosła. Celem prawdziwego kapłaństwa było nauczanie i przewodzenie innym, aby i oni mogli tenże cel osiągnąć.

Istnieje sporo książek i sporo informacji na temat „Przebudzenia Kundalini”. Raz jeszcze powtarzam – prawie wszystkie one posiadają błędne i wypaczone informacje. Lilith pracowała ze mną i prowadziła mnie do prawdy. Nie ma żadnych ograniczeń. Autorzy publikujący te książki są na złej drodze. Zalecają wszelkiego rodzaju abstynencję. Abstynencja NIE jest rozwiązaniem, ani też żadna forma tłumienia. Ci którzy zalecali celibat lub ciągłe zachowywanie nasienia [u mężczyzn] i twierdzą, że właśnie to zapewnia długowieczność i/lub nieśmiertelność poprzez stosowanie się do tego – widziałam jak się rodzili i umierali. Wielu nie żyje, ŻADEN nie dożył jakiegoś sędziwego wieku. Abstynencja jest potwornie niezdrowa, tak z fizycznego jak i psychologicznego punktu widzenia.

Wąż WYMAGA energii seksualnej. Ot i prawdziwy powód dla którego kościoły pracują dniami i nocami atakując przyjemność seksualną i działają niezmordowanie aby stłumić seksualne potrzeby i stosunki. Gdy ktoś przebudził węża, orgazmy są drastycznie wzmocnione i następuje orgazm całego ciała, który rozszerza się na aurę. Orgazmy otwierają czakry i uwalniają energię, ułatwiając przez to wzniesienie się węża.

Pisałam już o tym w kółko – prawdziwą i najbezpieczniejszą drogą do osiągnięcia wzniesienia węża jest uwolnienie umysłu. Tłumiona nienawiść, gniew i inne tego typu emocje stworzą tylko problemy i zablokują wasze czakry, albo utrzymując waszego węża w uśpieniu albo powodując olbrzymie problemy gdy on już się wznosi ponad czakrą podstawy {1}.

Wszystko we wrogich ludziom programach chrześcijaństwa i islamu oraz reszta działa po to aby na zawsze powstrzymać ludzkość od duchowej ewolucji lub osiągnięcia duchowej wolności, oraz fizycznej i duchowej nieśmiertelności. Całe te ich doktryny tak są skonstruowane żeby ludzkość nigdy nie uwolniła się i osiągnęła wyższy szczebel ewolucji właśnie poprzez wznoszenie węża.

Wieczne pokutowanie, ciągłe ‘żałowania’ przyprawia ofiarę o niskie poczucie własnej wartości, samo-nienawiść a nawet gorzej. Wszystko to tworzy psychiczne bariery i blokady. Gdy wąż zaczyna się piąć w górę do wyższych czakr, próba kontrolowania tejże energii przysporzy jedynie poważnych problemów ponieważ działa ona aby uwolnić duszę oraz umysł, jednocześnie także poszerzyć świadomość. Symbol kobry z rozwiniętym kapturem właśnie to symbolizuje. Gdy umysł ma blokady i tłumione treści, stają się one strefą walki w czakrach stając się tym samym poważnymi przeszkodami. Oto dla czego niektórzy ludzie, a ściślej mówiąc new age’owcy doświadczają ‘szaleństwa kundalini’ lub też innych bardzo poważnych problemów psychologicznych gdy osiągną już pewien stopień rozwoju. W zasadzie to większość doktryn w książkach o kundalini jodze są po to aby upewnić się, że ludzie BĘDĄ mieli te problemy. Jest to wynikiem wieków wypaczania informacji.

Osiągnąwszy dany poziom ewolucji oraz posiadłszy bezpośrednie doświadczenie sami będziecie mogli przejrzeć na wylot te wszystkie zakłamane brednie. Jeśli gniewacie się lub nienawidzicie kogoś, czegoś, jakiegoś miejsca, rzeczy itp., no to tak już jest. Próba tłumienia tego lub zmiany podczas pracy nad wężem skończy się tylko katastrofą. Mogę wam powiedzieć że ćwiczenia na JoSie służące do wzniesienia węża kundalini oraz hatha joga, one wszystkie działają aby uleczyć wszelkie problemy na wylot, tak jak obsesje, uzależnienia i inne takie. Jeśli kogoś lub czegoś nienawidzicie, przyznajcie to i koniec. Nienawiść ma swoje podstawy. Jest ona normalną ZDROWĄ emocją! ZAAKCEPTUJCIE JĄ! Tematem przewodnim w Satanizmie jest osiągnięcie wolności. Gdy wężowa energia zacznie płynąć przez wyższe czakry, dajcie jej to robić. Nie próbujcie jej kontrolować. Po prostu zaakceptujcie kim jesteście i jak się z tym czujecie.  

Wąż może także uaktywnić i wzmocnić pewne niechciane myśli. Także tutaj, po prostu odpuśćcie. Skupcie się na czymś innym. Nie próbujcie ich tłumić lub kontrolować. Zapomnijcie też o tym, aby czuć się winnymi.

Kundalini joga i hatha joga gdy praktykowane przez pewien okres czasu dadzą nam poczucie oderwania. Mówiąc oderwanie, mam na myśli to, że wasze emocje – jakiekolwiek by one nie były – nie będą już was kontrolować jak to jest w przypadku pewnych ludzi. Zagości w was wewnętrzny spokój, zadowolenie i szczęście. Można by rzec, nie będzie kołysać statkiem. Gdy inni będą się rozklejać w stresujących sytuacjach, wy będziecie mogli zachować zimną krew i myśleć logicznie. Pojawia się kojący pokój wewnętrzny, który staje się czymś stałym.

„Uczę i prowadzę tych, którzy przestrzegają moich zaleceń. Jeśli ktokolwiek jest mi posłuszny i stosuje się do moich przykazań, dozna radości, rozkoszy i luksusu.”
-Szatan, I rozdz. Al-Jilwah

Kundalini i hatha joga leczą kompleksowo, zwłaszcza problemy których natura jest psychologiczna. Wąż jest bardzo potężny. Całkowite wzniesienie energii wężowej jest rozpoczęciem posiadania wyższej mocy. Tutaj właśnie w grę wchodzą tzw. ‘siddhi’. W przeciwieństwie  do wiadomości zawartych w ogólnodostępnych książkach, powinniśmy dążyć do osiągnięcia mistrzostwa w ich używaniu. Jeśli ktoś na przykład pracuje nad telekinezą [poruszanie przedmiotów siłą woli] wraz z aktywacją a ostatecznie wzniesieniem węża stanie się to znacznie łatwiejsze i powinno być ćwiczone jeśli taki jest cel danej osoby, ponieważ w całości otworzy to uśpione obszary mózgu które pozwalają telekinezy używać.

Na zakończenie chcę wspomnieć, że kundalini jest niebywale potężna. To siła życia. Można to porównać do życia na 20 watach, gdy nagle dostajemy zastrzyk 200 watów. Człowiek musi być w stanie opanować, poradzić sobie z tą energią tak psychologicznie jak i fizycznie. Jeśli jesteście zdolni, fizyczna sprawność jest bardzo ważna, w takim sensie żeby wasze ciało było wystarczająco silne. Wygimnastykowanie to kolejna kwestia – to podstawa hatha i kundalini jogi, gdyż działają one bezpośrednio na stymulację węża.

Niektórzy narzekają, że energia zbiera im się w nogach. To bardzo zła oznaka i może być niebezpieczna. Aby temu zapobiec, nogi, biodra i kręgosłup należy codziennie rozciągać. Kluczem do wszystkich aspektów wzniesienia węża jest „WOLNOŚĆ”. Ci z was którzy mają problemy z wykonaniem pełnego cyklu hatha jogi najlepszy będzie zestaw ćwiczeń jogi „Pozdrowienie Słońca”. {2}

Powyższe może także być uzupełnieniem każdego programu hatha / kundalini jogi, stanowiąc doskonałą rozgrzewkę po wstaniu z łóżka. Ćwiczenia te są łatwe i bardzo pomagają w poprawie zwinności, która jest tak potrzebna wężowi aby ten wzniósł się bezpiecznie. Można zacząć od 2 rund i iść do 12.
--------------------------------------------
{1} coś co może kłębić się w umysłach ludzi którzy znają tematykę kundalini, a mianowicie samozapłon. Sprawa jest prosta – jest on ‘zarezerwowany’ dla Praworęcznych kretynów którzy pozwalają sobie na tłumienie tego co ludzkie, tym samym tworząc blokady w czakrach, a gdy wężowa energia dojdzie do takowej zanieczyszczonej czakry… Naszym zadaniem jako Duchowych Satanistów jest zachowanie czakr w czystości oraz wzmacnianie ich. Ciekawostka – mówi się, że maryja zawsze dziewica poczęła jezusa poprzez ‘niepokalane poczęcie’, wzmacniając doktrynę o seksie jako grzechu a kobiety indoktrynuje się, żeby były ‘czyste’. W starożytności natomiast ‘grzechem’ było NIE KARMIENIE ‘bogów’ seksualną energią; w grimuarach, jak np. Necronomicon, ‘bóg’ jest hasłem na czakrę.

{2} chociażby http://www.mantra.pl/styl-zycia/powitanie-slonca.html